Mistrzostwa Polski PLWiR 2017 - aktualizacja programu zawodów

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy zaktualizowany program zawodów.

Miło nam również poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączył Sklep Jeździecki Mustang - dziękujemy!

 

PROGRAM ZAWODÓW

 

 

XVI Mistrzostwa Polski PLWiR i VII Akademickie Mistrzostwa Polski - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

Uwaga zawodnicy: siano i słoma w boksach są zawarte w opłacie za boks.

Informujemy, że przejazdy treningowe w piątek 22.09.2017 zostają odwołane ze względu na brak zainteresowania ze strony zawodników.

Poniżej schematy do Trail'a i Horsemanship'a.

HORSEMANSHIP YOUTH 13&UNDER

HORSEMANSHIP YOUTH

HORSEMANSHIP AMATEUR, AMP 2017

HORSEMANSHIP OPEN

TRAIL YOUTH 13&UNDER

TRAIL YOUTH

TRAIL AMATEUR, AMP 2017

TRAIL OPEN

 

Dodatkowe nagrody w konkurencjach szybkościowych podczas XVI Mistrzostw Polski PLWiR

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w konkurencjach Pole Bending i Barrel Racing rozgrywanych podczas XVI Mistrzostw Polski PLWiR będą do wygrania nagrody dodatkowe w postaci voucherów na

skoki spadochronowe w tandemie i  loty w tunelu aerodynamicznym ufundowanych przez firmę OLIMPIC SKYDIVE oraz voucherów na zakupy w jednym ze sklepów sieci META, ufundowane przez firmę META SKLEPY SPORTOWE

 

UWAGA: W PODZIALE WYŻEJ WYMIENIONYCH NAGRÓD BIORĄ UDZIAŁ RÓWNIEŻ ZAWODNICY STARTUJĄCY POZA KONKURENCJĄ

 


   

XVI Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo, Akademickie Mistrzostwa Polski oraz III Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race 2017, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice, 23-24.09.2017r.

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Polska Liga Western i Rodeo oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zapraszają na XVI Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo w Jeździe Western,  Akademickie Mistrzostwa Polski 2017 oraz III Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race, które odbędą się w dniach 23-24.09.2017r.

Poniżej znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy do zawodów.

W zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym znajdują się również informacje o opłatach, płatnych rozgrzewkach i boksach. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 17.09.2017 (niedziela). Bardzo prosimy o nie przekraczanie terminu zgłoszeń ze względów organizacyjnych. Wszelkie opłaty dokonywane są na miejscu, w biurze zawodów.

Ponieważ w tym sezonie jako kwalifikacje uznane zostają zawody, na których rozgrywane były klasy All Breeds, a także z uwagi na fakt, że brane pod uwagę są zgłoszenia z zawodów kwalifikacyjnych, które nie doszły do skutku, prosimy o zastosowanie poniższego klucza kwalifikacyjnego:

Za zawodnika spełniającego wymogi kwalifikacyjne w sezonie 2017 uznaje się każdego zawodnika, który dwukrotnie w ciągu danego sezonu wystartował w zawodach o statusie ZK (w przypadku klasy Youth 13 & under jednokrotnie). Za zaliczone uważa się także ZK, na które zawodnik przesłał zgłoszenie, a które nie odbyły się. Jako zawody kwalifikacyjne w sezonie 2017 uznane zostają także zawody cyklu You Can Slide, gdzie rozgrywane były klasy All Breed.

Wyjątek stanowi uzyskanie Dzikiej Karty (o nią mogą ubiegać się także osoby, u których brak startów w tym sezonie powodowany był ważnymi, uzasadnionymi przyczynami).

Zawodnicy, którzy chcą ubiegać się o Dzikie Karty proszeni są o przesłanie uzasadnienia (wraz ze wskazaniem klasy, której wniosek dotyczy) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 17.09.2017.

Opłaty za dzikie karty to 200 zł w przypadku seniorów oraz 150 zł dla juniorów i dzieci.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z tegorocznym systemem kwalifikacyjnym prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Informujemy, że istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej PLWiR na miejscu, w biurze zawodów.

Informujemy również o możliwości startu poza konkurencją - zawodnik nie bierze wówczas udziału w podziale nagród, jednak jego przejazd jest sędziowany. Zawodnik ten może również startować w płatnych rozgrzewkach. Chęć startu poza konkurencją należy zgłosić w treści maila, należy również wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opłaty: startowe 50 zł od konkurencji.

Przypominamy, że zawodnicy startujący poza konkurencją oraz startujący w Mistrzostwach Polski Polish Cowboy Race i Akademickich Mistrzostwach Polski nie muszą być członkami PLWiR.

 

Zapraszamy!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN XVI MISTRZOSTW POLSKI PLWIR 2017

REGULAMIN AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI 2017

PROGRAM ZAWODÓW

 

SCHEMATY:


COWBOY RACE YOUTH/AMATEUR

COWBOY RACE OPEN

COWBOY TRAIL YOUTH/AMATEUR

TEAM COWBOY RACE

COWBOY PARALLEL RACE

 

PATRONAT HONOROWY: PREZYDENT WROCŁAWIA RAFAŁ DUTKIEWICZ


 
 

Zawody w Gniazdowie - schemat Extreme Trail Open i zmiany w programie zawodów

PDFDrukujEmail

Poniżej zamieszczamy schemat konkurencji Extreme Trail Open obowiązujący na zawodach w Gniazdowie oraz program zawodów z wprowadzonymi zmianami. Przypominamy również, że uczestnictwo w paradzie jest obowiązkowe dla wszystkich zawodników startujących w zawodach.

EXTREME TRAIL OPEN

PROGRAM ZAWODÓW

   

Strona 7 z 68

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości