Zakończenie sezonu w Jacks City

PDFDrukujEmail

Jack`s City Western Team Wrocław ma przyjemność zaprosić wszystkich członków Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz jej sympatyków na zakończenie sezonu westernowego, które odbędzie się w dniu 26 listopada (sobota) 2011 roku w saloonie Jack`s City na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. Początek spotkania o godzinie 18.00.

 

Wyniki Mistrzostw PLWiR 2011

PDFDrukujEmail

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami X Mistrzostw Polskiej Ligi Western i Rodeo, które odbyły się w pierwszy weekend października we Wrocławiu.

 

Podziękowania

PDFDrukujEmail

Za nami najbardziej intensywne dni w polskim westernie – zarówno dla zawodników jak i dla działaczy.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom - reprezentantom na Puchar Europy Środkowej w dyscyplinach westernowych oraz uczestnikom Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Polski w jeździe western za ich zaangażowanie, wysoki poziom sportowy a także atmosferę jaką podczas tych imprez tworzyliście. Gratuluję także osiągniętych wyników.

   

Wstępne propozycje MEC 2011

PDFDrukujEmail

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnymi propozycjami Mistrzostw Europy Środkowej, które odbędą się 23-25.09.2011 w Karpaczu.

 

Zawody kwalifikacyjne dla dzieci- Rokytnica Nowy Jaworów

PDFDrukujEmail

jaworówW dniach 9 lipca 2011 r. o godz. 10.00 na terenie ośrodka należącego do zawodnika Jiri Pacha - Farma Po Lipou u Pachu w Rokytnicach w Orlickich Horach oraz 13 sierpnia 2011 w Nowym Jaworowie na terenie ośrodka Meta Ranch należącym do Marka Miśka odbędą się zawody dla dzieci w konkurencach western, organizowane przez Stowarzyszenie Sportowe Western Riders wspólnie z Markiem Miśkiem oraz Jirim Pacha.

   

Strona 63 z 64

<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości