Wigilia PLWiR

PDFDrukujEmail
Serdecznie zapraszam na Wigilię Polskiej Ligi Western i Rodeo, która odbędzie się w dniu 17 grudnia o godzinie 18 we Wrocławiu w Pałacu Królewskim - Kawiarni Królewskiej (ul. Kazimierza Wielkiego 35).
Nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji nad tym co było, przemyśleń nad tym co będzie i niewątpliwie do integracji. Tworząc rodzinę westernową mamy w tym czasie rzadką okazję do spotkania się w zdecydowanie innych warunkach niż ma to najczęściej miejsce, czyli na zawodach. Niech będzie ono właśnie szansą do przemyśleń i integracji.
Prezes PLWiR
Jacek Świerzewicz
 

Nowy serwis PLWiR

PDFDrukujEmail

Z przyjemnością informujemy, iż wdrożona została nowa witryna internetowa Polskiej Ligi Western i Rodeo. Liczymy, że nowa grafika i przejrzysty układ informacji sprawią, iż korzystanie z serwisu stanie się znacznie łatwiejsze.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na dużą objętość zasobów poprzedniej witryny, nie wszystkie informacje znalazły już swoje miejsce w obecnym układzie. Niedostępne materiały będą jednak regularnie uzupełniane.

 

Jako, iż zbliża się deadline zgłoszeń zawodów na sezon 2012 a nowa strona wymaga jeszcze trochę pracy pod tym adresem http://old.plwir.pl/wwr.php?aid=853  znajdziecie Państwo regulamin i formularz zgłoszeniowy zawodów na następny sezon. Za utrudnienia przepraszamy.

Z pozdrowieniami.
Biuro PLWiR

 

Zakończenie sezonu w Jacks City

PDFDrukujEmail

Jack`s City Western Team Wrocław ma przyjemność zaprosić wszystkich członków Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz jej sympatyków na zakończenie sezonu westernowego, które odbędzie się w dniu 26 listopada (sobota) 2011 roku w saloonie Jack`s City na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. Początek spotkania o godzinie 18.00.

   

Wyniki Mistrzostw PLWiR 2011

PDFDrukujEmail

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami X Mistrzostw Polskiej Ligi Western i Rodeo, które odbyły się w pierwszy weekend października we Wrocławiu.

 

Podziękowania

PDFDrukujEmail

Za nami najbardziej intensywne dni w polskim westernie – zarówno dla zawodników jak i dla działaczy.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom - reprezentantom na Puchar Europy Środkowej w dyscyplinach westernowych oraz uczestnikom Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Polski w jeździe western za ich zaangażowanie, wysoki poziom sportowy a także atmosferę jaką podczas tych imprez tworzyliście. Gratuluję także osiągniętych wyników.

   

Strona 66 z 67

<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości