Rozstrzygnięcie Konkursu Fair Play 2016

PDFDrukujEmail

Kapituła Konkursu Fair Play Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo w składzie Marek Kociok, Andrzej Szubart i Jacek Grobelny postanowiła przyznać nagrodę wszystkim zawodnikom, którzy podczas październikowego Pucharu Europy Rodeo i Western w Western City przeznaczyli swoje nagrody pieniężne na leczenie Marysi Kobak.

Święto westernowe, jakim był Puchar Europy Rodeo i Western, było także sceną szczególnych zachowań ludzkich, które kwestie sukcesu sportowego sprowadziły na dalszy plan. Tragiczny wypadek naszej koleżanki Marysi Kobak wywołał spontaniczne odruchy serca osób ze środowiska westernowego, chęć niesienia pomocy środkami, które mogli zaoferować ze swej strony. Zawodnicy przekazywali nagrody pieniężne w tym właśnie celu. Nie jest ważne, jakie to były sumy – ważne jest, że taka akcja stała się faktem. Zapoczątkowała wręcz szereg większych przedsięwzięć w celu pomocy Marysi.

Kapituła przyznając nagrodę dwudziestu zawodnikom zdaje sobie sprawę, że zachowań godnych wyróżnienia w tym roku związanych z leczeniem Marysi było więcej, jednak do Zarządu Stowarzyszenia PLWiR wpłynął tylko jeden taki wniosek.

A oto lista zwycięzców Konkursu Fair Play za rok 2016:

Leszek Baca
Wanessa Biela
Jarosław Bilski
Andrzej Bonk
Jarosław Gmurczyk
Daniel Kociok
Angelika Lamch
Paulina Leśniak
Dominik Libicki
Amelia Pajda
Paweł Paliwoda
Jerzy Pokój
Magdalena Pokój
Małgorzata Pokój
Mateusz Pokój
Dariusz Rogala
Łukasz Słowik
Robert Stępień
Andrzej Truskowski
Tomasz Turkowski

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom konkursu i zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR dnia 25 marca 2017 w celu odebrania nagród.

 

UWAGA! Walne Zebranie Członków PLWiR dnia 25.03.2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Przypominamy o Walnym Zebraniu Członków PLWiR. To już w następny weekend!
Zapraszamy serdecznie wszystkich Członków PLWiR do udziału!

Walne Zebranie Członków PLWiR, jak już informowaliśmy, odbędzie się dnia 25 marca 2017 we Wrocławiu.
1. termin Walnego Zebrania PLWiR został ustalony na godzinę 13.00 (UWAGA- zmiana!), natomiast 2. termin (w przypadku braku kworum) na godz. 13.30. Walne Zebranie odbędzie się w hotelu AGRO przy ul. Zwycięskiej 10 (w sąsiedztwie WTWK Partynice) we Wrocławiu. Poniżej znajduje się uchwała Zarządu nr 4/2017 zawierająca program zwołanego zebrania.

Przypominamy ponownie tym z naszych członków, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Przypominamy, że przed udziałem w Walnym Zebraniu należy opłacić składki członkowskie PLWiR za rok 2017. Aktualne kwoty składek oraz numer konta PLWiR znajdują się w zakładce ZOSTAŃ CZŁONKIEM.

Uchwala Zarządu nr 4/2017

Pełnomocnictwo na Walne Zebranie Członków PLWiR

 

Walne Zebranie Członków PLWiR 25.03.2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR, które odbędzie się w dniu 25 marca 2017 we Wrocławiu. 1. termin Walnego Zebrania PLWiR został ustalony na godzinę 12.00, natomiast 2. termin na godz. 12.30. Walne Zebranie odbędzie się w hotelu AGRO przy ul. Zwycięskiej 10 (w sąsiedztwie WTWK Partynice) we Wrocławiu.

Prosimy o zgłaszanie tematów, które chcieliby Państwo umieścić w porządku obrad Walnego Zebrania. Program Walnego Zebrania uwzględniający Państwa propozycje zostanie opublikowany 2 tygodnie przed ogłoszonym powyżej terminem.

Przypominamy, że przed udziałem w Walnym Zebraniu należy opłacić składki członkowskie PLWiR za rok 2017, aby móc wziąć udział w głosowaniach w ramach Walnego Zebrania.

Przypominamy również tym z naszych członków, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Pełnomocnictwo

   

Fair Play za rok 2016

PDFDrukujEmail

 

Kochani Zawodnicy i Sympatycy westernu!

Przypominamy o zgłaszaniu kandydatur do konkursu Fair Play za rok 2016. Jeżeli byliście świadkami sytuacji zasługującej na wyróżnienie w naszym konkursie, prosimy o przesłanie zgłoszenia do biura PLWiR. Szlachetne i bezinteresowne zachowania zasługują na promocję i wyróżnienie!

Zgłoszenia prosimy kierować do biura Stowarzyszenia PLWiR drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Dla przypomnienia zasad naszego konkursu zamieszczamy poniżej regulamin do wglądu.

Organizatorzy

Regulamin konkursu Fair Play 2016

 

Boże Narodzenie 2016

PDFDrukujEmail

Szanowni Zawodnicy, Sponsorzy, Przyjaciele i Sympatycy polskiego westernu!

Serdecznie dziękujemy Wam za wspólnie spędzony sezon 2016.  Przeżyliśmy razem wiele pięknych momentów w trakcie zmagań sportowych w minionym roku.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spokojnych i pełnych radości dni świątecznych w gronie rodzinnym, a w nadchodzącym Nowym Roku 2017 wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz wielu zwycięstw na arenach sportowych.

Nie zapomnijcie odwiedzić w noc wigilijną o północy swoich czworonożnych przyjaciół. Podobno wtedy zwierzęta mówią ludzkim głosem!

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w następnym sezonie.

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo

   

Strona 10 z 65

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości