BLB Extreme Trail Day - Mistrzostwa Polski 26.08.2017

PDFDrukujEmail

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 26.08.2017 – sobota  do Komarna k/Jeleniej Góry na IV Mistrzostwa Polski w Extreme Trail.

Zawody odbędą się w pierwszym wybudowanym w Polsce Parku Extreme Trail - to tor przeszkód zbudowany z naturalnych materiałów – drewniane kłody, mostki,  kamienie, woda.

Rywalizacja będzie odbywać się w pięciu kategoriach: Trail in Hand (koń prowadzony z ręki), Amateur (klasa dla amatorów), Youth (klasa dla młodzieży od 10 do 15 lat), Open (klasa otwarta dla wszystkich), Extreme Trail Race (klasa otwarta, konkurencja na czas).

Rozegrane zostaną również trzy dodatkowe konkurencje sprawnościowo-szybkościowe poza Mistrzostwami Polski: Cowboy Race Open (klasa otwarta, konkurencja rozgrywana na arenie na czas), Cowboy Trail Youth, Amateur – tutaj decyduje precyzja a czas ma drugorzędne znaczenie.

Szukasz czegoś nowego? Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Extreme Trail i Polish Cowboy Race są właśnie dla Ciebie!

Każdy może się sprawdzić, nieważne jaką konkurencję i w jakim stylu (klasycznym czy westernowym) jeździsz na co dzień!  Nie musisz być członkiem PLWiR!

Zapraszamy i czekamy na Was! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20.08.2017!

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i inne informacje znajdziecie na:

https://www.facebook.com/groups/912233915486051/

https://www.facebook.com/groups/663768147094041/

www.plwir.pl

Z pozdrowieniami!

Organizatorzy

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Mistrzowie Polski PLWiR 2017 w konkurencji Reining - wyniki MP PLWiR 2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy wyniki Mistrzostw Polski PLWiR 2017 w konkurencji Reining. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo i gratulujemy dobrego poziomu rywalizacji sportowej.

Dziękujemy również ośrodkowi Western City w Ścięgnach za umożliwienie sportowych zmagań na jego arenach.

 

WYNIKI REINING

 

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 REINING - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się schematy obowiązujące podczas Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickich Mistrzostw Polski 2017 w konkurencji REINING. Obowiązują aktualne schematy NRHA (2017)

 

REINING OPEN #1

REINING JUNIOR #5

REINING AMATEUR #4

REINING YOUTH #6

REINING YOUTH 13 & UNDER #14

REINING OPEN AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI #2


   

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach z Bydłem - 04.-06.08.2017

PDFDrukujEmail

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05.-06.08.2017 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach z Bydłem, w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.

Zapraszamy również w dniu 04.08. na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05-06.08.17 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.
Zapraszamy również w dniu 04.08 na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05-06.08.17 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.
Zapraszamy również w dniu 04.08 na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
 

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - AKTUALIZACJA

PDFDrukujEmail

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - NOWE INFORMACJE: aktualizacja rankingów, regulaminy, opłaty, harmonogram czasowy

 

Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski PLWiR 2017. We wszystkich kategoriach - oprócz kategorii Youth 13 & under (wystarczy jeden start w kwalifikacjach) - o starcie w Mistrzostwach Polski decydują dwie kwalifikacje. Wyjątek stanowi uzyskanie Dzikiej Karty (o nią mogą ubiegać się także osoby, u których brak startów w tym sezonie powodowany był ważnymi, uzasadnionymi przyczynami).

Ponieważ w tym sezonie jako kwalifikacje uznane zostają zawody, na których rozgrywane były klasy All Breeds, a także z uwagi na fakt, że brane pod uwagę są zgłoszenia z zawodów kwalifikacyjnych, które nie doszły do skutku, bardzo prosimy o weryfikację przedstawionych rankingów i zgłaszanie ewentualnych uwag na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informujemy, że istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej PLWiR na miejscu, w biurze zawodów.

Informujemy również o możliwości startu poza konkurencją - zawodnik nie bierze wówczas udziału w podziale nagród, jednak jego przejazd jest sędziowany. Zawodnik ten może również startować w płatnych rozgrzewkach. Chęć startu poza konkurencją należy zgłosić w treści maila, należy również wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opłaty: wpisowe 50 zł, startowe 50 zł.

Przypominamy, że zawodnicy startujący poza konkurencją oraz startujący w Akademickich Mistrzostwach Polski nie muszą być członkami PLWiR.

W zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym znajdują się również informacje o opłatach, płatnych rozgrzewkach i boksach. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 29.07.2017. Bardzo prosimy o nie przekraczanie terminu zgłoszeń ze względów organizacyjnych. Wszelkie opłaty dokonywane są na miejscu, w biurze zawodów.

Zawodnicy, którzy chcą ubiegać się o Dzikie Karty proszeni są o przesłanie uzasadnienia (wraz ze wskazaniem klasy, której wniosek dotyczy) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28.07.2017.

Opłaty za dzikie karty to 200 zł w przypadku seniorów oraz 150 zł dla juniorów i dzieci.

Obowiązujące schematy zostaną podane Państwu w najbliższych dniach.

 

Wszelkie pytania dotyczące zawodów proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

RANKING REINING 2017

REGULAMIN AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI 2017

REGULAMIN XVI MISTRZOSTW POLSKI PLWIR

PROGRAM ZAWODÓW

   

Strona 10 z 69

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości