Zakończył się Kurs Sedziowski konkurencji Western i Rodeo.

PDFDrukujEmail

W dniach 17-19.02.2012 we Wrocławiu odbył się pierwszy etap kursu sędziowskiego konkurencji western i rodeo. Przez trzy dni nowi kandydaci na sędziów PLWiR zapoznawali się z przepisami obowiązującymi na zawodach podczas rozgrywania konkurencji western i rodeo oraz zgłębiali zagadnienia wiążące się z pracą sędziego. Pierwszy etap kursu prowadzony był przez sędziów wykładowców PLWiR: Marka Godzinę, Damiana Wroczyńskiego i Aleksandrę Misztak. Nowych adeptów czeka jeszcze drugi etap kursu, który poprowadzi jeden ze znanych sędziów zagranicznych.”

 

Kategorie zawodników w sezonie 2012

PDFDrukujEmail

Na ostatnim zebraniu Zarządu została podjęta uchwała w sprawie kategorii zawodników Polskiej Ligi Western i Rodeo na sezon 2012. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią załącznika.

 

Kurs Sedziowski Konkurencji Western i Rodeo.

PDFDrukujEmail

Zapraszamy na pierwszy STOPIEŃ KURSU SĘDZIOWSKIEGO KONKURENCJI WESTERN I RODEO

Organizator kursu: Polska Liga Western i Rodeo

Rodzaj kursu: Kurs podstawowy

Miejsce Kursu: Wrocław

Termin kursu: 
PODSTAWOWY – 17-19 lutego 2012 r. początek godz.10:00 (W PIĄTEK)

Pobierz: PROGRAM SZKOLENIA

 

   

Wigilia PLWiR

PDFDrukujEmail
Serdecznie zapraszam na Wigilię Polskiej Ligi Western i Rodeo, która odbędzie się w dniu 17 grudnia o godzinie 18 we Wrocławiu w Pałacu Królewskim - Kawiarni Królewskiej (ul. Kazimierza Wielkiego 35).
Nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji nad tym co było, przemyśleń nad tym co będzie i niewątpliwie do integracji. Tworząc rodzinę westernową mamy w tym czasie rzadką okazję do spotkania się w zdecydowanie innych warunkach niż ma to najczęściej miejsce, czyli na zawodach. Niech będzie ono właśnie szansą do przemyśleń i integracji.
Prezes PLWiR
Jacek Świerzewicz
 

Nowy serwis PLWiR

PDFDrukujEmail

Z przyjemnością informujemy, iż wdrożona została nowa witryna internetowa Polskiej Ligi Western i Rodeo. Liczymy, że nowa grafika i przejrzysty układ informacji sprawią, iż korzystanie z serwisu stanie się znacznie łatwiejsze.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na dużą objętość zasobów poprzedniej witryny, nie wszystkie informacje znalazły już swoje miejsce w obecnym układzie. Niedostępne materiały będą jednak regularnie uzupełniane.

 

Jako, iż zbliża się deadline zgłoszeń zawodów na sezon 2012 a nowa strona wymaga jeszcze trochę pracy pod tym adresem http://old.plwir.pl/wwr.php?aid=853  znajdziecie Państwo regulamin i formularz zgłoszeniowy zawodów na następny sezon. Za utrudnienia przepraszamy.

Z pozdrowieniami.
Biuro PLWiR

   

Strona 70 z 72

<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości