Kwalifikacje do MP PLWiR w ramach III Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z KOPYTA – ZAPRASZAMY!!!

PDFDrukujEmail

Moi Drodzy,

Serdecznie zapraszamy w dniach 2-3 września 2017 roku do Gniazdowa (gmina Koziegłowy, województwo śląskie), na kwalifikacje do Mistrzostw Polski w konkurencjach technicznych Pleasure, Trail, Horsmanship, konkurencjach szybkościowych Barrel Racing i Pole Bending, a  także widowiskową rywalizację w POLISH COWBOY RACE i EXTREME TRAIL . Nasze zawody odbędą się po raz pierwszy w ramach III Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z KOPYTA (https://www.facebook.com/festiwalzkopyta/, http://festiwalzkopyta.pl/). Dzięki gościnności Gminy Koziegłowy Z TYTUŁU UDZIAŁU W ZAWODACH NIE BĘDĄ POBIERANE ŻADNE OPŁATY!!! Poza rywalizacją w programie m.in. pokazy jeździeckie, zawody sportowe, wystawa psów, zawody off-road, koncerty muzyczne IRA, DŻEM, Natalia Kukulska, Tomek Szwed, Babsztyl !!! Festiwal gromadzi tysiące widzów. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 25 sierpnia 2017 roku. ZAPRASZAMY!!!

Organizator zawodów: Ranczo Rosochacz


Uwaga! W zawodach mogą brać udział również zawodnicy nie będący członkami PLWiR, chcący spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej w wyżej wymienionych konkurencjach. Warunkiem jest znajomość obowiązujących przepisów oraz respektowanie warunków regulaminu rozgrywania zawodów.

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy do zawodów. Przy jego wypełnianiu prosimy o wpisanie w wierszu „startuję w ramach kwalifikacji” opcji TAK lub NIE.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 25.08.2017r.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem zawodów.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

REGULAMIN ZAWODÓW

 

BLB Extreme Trail Day - Mistrzostwa Polski 26.08.2017

PDFDrukujEmail

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 26.08.2017 – sobota  do Komarna k/Jeleniej Góry na IV Mistrzostwa Polski w Extreme Trail.

Zawody odbędą się w pierwszym wybudowanym w Polsce Parku Extreme Trail - to tor przeszkód zbudowany z naturalnych materiałów – drewniane kłody, mostki,  kamienie, woda.

Rywalizacja będzie odbywać się w pięciu kategoriach: Trail in Hand (koń prowadzony z ręki), Amateur (klasa dla amatorów), Youth (klasa dla młodzieży od 10 do 15 lat), Open (klasa otwarta dla wszystkich), Extreme Trail Race (klasa otwarta, konkurencja na czas).

Rozegrane zostaną również trzy dodatkowe konkurencje sprawnościowo-szybkościowe poza Mistrzostwami Polski: Cowboy Race Open (klasa otwarta, konkurencja rozgrywana na arenie na czas), Cowboy Trail Youth, Amateur – tutaj decyduje precyzja a czas ma drugorzędne znaczenie.

Szukasz czegoś nowego? Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Extreme Trail i Polish Cowboy Race są właśnie dla Ciebie!

Każdy może się sprawdzić, nieważne jaką konkurencję i w jakim stylu (klasycznym czy westernowym) jeździsz na co dzień!  Nie musisz być członkiem PLWiR!

Zapraszamy i czekamy na Was! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20.08.2017!

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i inne informacje znajdziecie na:

https://www.facebook.com/groups/912233915486051/

https://www.facebook.com/groups/663768147094041/

www.plwir.pl

Z pozdrowieniami!

Organizatorzy

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Mistrzowie Polski PLWiR 2017 w konkurencji Reining - wyniki MP PLWiR 2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy wyniki Mistrzostw Polski PLWiR 2017 w konkurencji Reining. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo i gratulujemy dobrego poziomu rywalizacji sportowej.

Dziękujemy również ośrodkowi Western City w Ścięgnach za umożliwienie sportowych zmagań na jego arenach.

 

WYNIKI REINING

   

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 REINING - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się schematy obowiązujące podczas Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickich Mistrzostw Polski 2017 w konkurencji REINING. Obowiązują aktualne schematy NRHA (2017)

 

REINING OPEN #1

REINING JUNIOR #5

REINING AMATEUR #4

REINING YOUTH #6

REINING YOUTH 13 & UNDER #14

REINING OPEN AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI #2


 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach z Bydłem - 04.-06.08.2017

PDFDrukujEmail

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05.-06.08.2017 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach z Bydłem, w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.

Zapraszamy również w dniu 04.08. na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05-06.08.17 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.
Zapraszamy również w dniu 04.08 na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05-06.08.17 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.
Zapraszamy również w dniu 04.08 na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
   

Strona 10 z 70

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości